top of page
hakkımızda.jpg

KURUMSAL

NETSARPLAS Kurulduğu günden itibaren Ar-Ge çalışmalarına aralık vermeden özenle ve titizlikle devam etmektedir. Kendi bünyesinde bulunan plastik ambalaj ​konusunda uzman teknik kadrosu aynı zamanda yeni ürün gelişimi ve kalıp tasarımı aşamasında da aktif rol oynadığından dolayı inovasyon adına tüm bileşenler kusursuzca bir araya gelebilmektedir. Ar-Ge konusunda yapılan kesintisiz yatırımlar neticesinde bugün hem tasarım ve modelleme hem de hayalleri gerçeğe dönüştürme aşamasında son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları, NETSARPLAS'ın strateji ve büyüme hedeflerine paralel olarak şekillenmektedir. Bu çerçevede hedef pazarlara uygun ürünler, rekabetçi teknolojiler, optimize edilmiş tasarımlar desteklenmektedir.

Çalışmalarını sürdürmekte olan NETSARPLAS birimi teknolojiyi yakından takip ederek Kalite/Ekonomi oranını en üst düzeyde tutmayı hedefleyen, Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen NETSARPLAS'ın en önemli temel taşlarından bir tanesidir.

Çatlak Dünya

MİSYON - VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize, teknolojideki yenilikleri takip ederek her seferinde beklentilerini aşarak hizmet sunmaktayız.

Kazandıran çözümler üretmek.

Hizmet verdiğimiz firmaların büyümesi ve güçlenmesi için, en hassas ihtiyaçlarını karşılayabilecek sürdürülebilir hizmeti sağlamak.

Bize ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşmanızı sağlamak.

Biz NETSARPLAS olarak, işiniz için çok faydalı formüllere sahibiz ve formüllerimizi sizin için sürekli geliştiriyoruz.

Bu siteye girdiyseniz ve "kurumsal" sayfasını okuyacak kadar derinleştiyseniz, biliyoruz ki siz sıradan biri değilsiniz ve sıradan işlerle tatmin olmayacaksınız.Biz de böylesini tercih ederdik.

Müşteri odaklı olmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak

Güncel, yaratıcı ve değişime açık olmak

Hizmet kalitemizin ve performansımızın bir ölçütü olarak kalite yönetim sistemimizi, sürekli geliştirmek ve iyileştirmek

Ekolojik sisteme saygılıdır ve çevrenin korunması konusunda sorumlu davranır.

İnsan hayatına, insan haklarına ve çalışan haklarına saygılıdır.

Müşteri değerlerine ve gizlilik değerlerine saygılıdır.

Yasal mevzuata uygun olmak

eşitlikçi ve katılımcı yönetim prensiplerine sahiptir.

Kâr değil mesleki ahlak ve dürüstlük odaklı çalışmak

NETSARPLAS’ın kurumsal itibarı; tüketici sadakati, güveni ve marka değerini korumak, her defasında tercih ettikleri marka olabilmek amacıyla tüketicilerimizin ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan veya beklentilerinin üzerinde ürünler sunarak onları mutlu etmeye dayanmaktadır. Bu itibarımızı korumaya yönelik; ürünlerimizin tasarımı, üretimi, müşteri ve tüketicilerimize teslimat kalitesi için standartlar koyan Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizi etkin şekilde uygulayıp, insan sağlığı ve çevreye duyarlı, yasal mevzuata uygun bir şekilde kendini yenileyen yöntemlerle üretim yaparak sektöre yön veren bir kapak üreticisi olmaktır. 

Bizi Sosyal Medyadan
Takip Etmeyi Unutmayın.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
kurumsal.jpg
bottom of page